sobota, 25 maja 2013

Wypad do Reala

Siemanko :)  Piszę post znowu Ola, bo  mam wszystkie zdjęcia, ale od jutra to się zmieni i najlepsza, najcudowniejsza Agatczis zacznie pisać też.NO.  Dzisiaj do 15 siedziałyśmy u góry w Sulnowie i wyszły plany na kręgle. Trzeba mieć znajomości!xd  3 godzinki kręgli, kamikadze heheszki.  Najeść się za 4,50zl i do domku :D  Pchełka wkręciła mi tą piosenkę : http://www.youtube.com/watch?v=EDsn6zjaAmE , jest piękna ;d   A ona ma jaranko na moją : http://www.youtube.com/watch?v=r1ATFedwjnk  + ludzie co sie dzieje na fejsie, chamstwo wszędzie haha ;d  Znalazłam nasze zdjęcia z ostatniego napadu na Real :C   

szlafroki : Real  xd

Wczoraj po grillu jednak w główkę trochę przygrzało, co zaskutkowało moim postem poprzednim, ale nie martwcie się (te tłumy czytelników rzecz jasna) już jest ok. ;) 

 Wstęp do garażu wyłącznie w dresach panowie.

No a tu twórczość Oli piromana ;D

26 maj - dzień Matki, nie mam zielonego pojęcia co przygotować dla mamy, Agata też nie, trochę cienko ;/  A że mamusie trzeba doceniać to może jakieś śniadanko do łóżka albo kolacyjka, jeśli ktoś nie ma np. zbytnio funduszy na prezenty :)  Jakby znalazł się ktoś kto to przeczyta, to może podzielić się swoimi pomysłami na niespodziankę dla mamy :)    Pozdrawiam , cześć ;D / Olka. 

3 komentarze: